Please enable JS

Sağlık turizmi Türkiye’nin yumuşak gücü! 2023 yılında 10 milyar dolarlık bir döviz girdisi hedefleniyor. Devlet tarafından bu sektöre yapılan yatırımlar ve devlet teşvikleri giderek büyüyor. Böyle olunca da pek çok yeni firma sağlık turizmi acentesi olarak bu sektöre giriş yapıyor. Klinikler sağlık turizmi yetki belgesi alarak yabancı hastaya ulaşmaya çalışıyor.

Sağlık Turizmi Kuruluşlarının Sunduğu Ek Hizmetler Neler?

Sağlık hizmeti almak üzere farklı ülkeyi ziyaret eden sağlık turistleri gittikleri ülkede güvende hissetmek ve iyi ağırlanmak ister.

Sağlık Turizmi Ajansı ile Çalışmanın Önemi ve Faydaları

Sağlık turizmi günümüzde hızla büyüyen bir sektör olarak öne çıkıyor. İnsanlar, sağlık hizmetlerini almak için ülkeler arası seyahat ediyor

Sağlık Turizminde Türkiye’nin Tercih Edildiği Medikal Prosedürler

Sağlık turizmi, insanların sağlık hizmetleri almak için kendi ülkelerinin dışına, yurt dışına seyahat etmesini ifade eder.

Sağlık Turizmine İçerden Bakış Doktorlara Özel Sosyal Medya Yönetimi

Sağlık turizmine içeriden bakış konsepti ile başlattığımız yazı dizimizin ilk konusu doktorlara özel sosyal medya yönetimi üzerine.

Sağlık Turistlerinin Tedavi Merkezi 2023’te de Türkiye!

Sağlık turistlerinin tedavi ve rehabilitasyon amacıyla en çok tercih ettiği ülkelerin başında gelen Türkiye, 2023 yılında yaşanan zorluklara

Sağlık Turizmi Yapmak İçin Gereken Şartlar

Sağlık turizmi son yıllarda dünya genelinde giderek popülerleşen bir kavram haline geldi. Günümüzde farklı ülkelerden pek çok kişi, tedavi olma amacının

Türkiye Sağlık Turizminde En Çok Tercih Edilen Sağlık Hizmetleri

Türkiye’de sağlık turizmi son yıllarda giderek hacmini daha da büyütmektedir. Antik çağlardan beri kendini var eden ve özellikle milenyum sonrasında

Sağlık Turizminde Meta Reklam Stratejisi

Sağlık turizminde meta reklamı yapmak gerek görünürlük gerekse lead anlamında son derece avantajlıdır.

Türkiye'de Sağlık Turizmi Yapmak Mantıklı mı?

Türkiye, sağlık turizminin parlayan yıldızlarından biri. Covid19 pandemisinde tüm dünyada hemen her sektörde meydana gelen farklı ivmelenmeyi

2023 Türkiye Sağlık Turizmi Strateji ve Hedefleri

Türkiye’nin 2023 yılı sağlık turizmi hedefi yaklaşık 1.5 milyon sağlık turisti getirmek. Sağlık turizmi 2023 gelirinin ise 10 milyon dolara ulaşması planlanıyor.

Sağlık Sektöründe CRM'in Avantajları

CRM Customer Relationship Management ya da Türkçesi ile müşteri ilişkileri yönetimi anlamına geliyor. 

Sağlık Turizmi Yapmak İsteyenlere Tüyolar

Sağlık turizmi popülerliğini artırmaya devam ediyor. Türkiye sağlık turizmi ise ülkenin dünyaya açılan önemli sektörlerinden biri konumuna ulaştır.

Sağlık Turizmi: Yurt Dışında Doğru Kitleye Nasıl Ulaşılır?

Sağlık turizmi, sağlık hizmetlerinden faydalanmak, tedavi olmak amacıyla insanların kendi ülkesi dışında farklı bir ülkeyi ziyaret etmesidir.

Health Türkiye: Anlamı, Kapsamı ve Hedefleri

Health Türkiye, Sağlık Bakanlığınca yürütülen bir sağlık markası. USHAŞ tarafından geliştirilen bu yapının Türkiye sağlık turizmini çok yönlü geliştirmesi planlar arasında.

Sağlık Turizminde Markalaşma

Sağlık turizminin son yıllarda küresel ölçekteki önemini, beraberinde büyüyen ekonominin hacmini,

Dijital Sağlık Turizmi Sunan Ajansların Olmazsa Olmazları

Sağlık turizmi hizmeti almak üzere yurtdışına seyahat edenlerin sayısı hayli fazla ve bu rakamlar her sene giderek artıyor.

Sağlık Turizmi Yapmak İstiyorum, Nereden Başlamalıyım?

Sağlık turizmi yapmak için öncelikle sağlık turizminin ne olduğunu bilmek yararlı olacaktır...

Sağlık Turizmi Ajansı ile Çalışmanın Avantajları 

Sağlık turizmi kısaca, insanların tedavi görmek amacıyla kendi ülkelerinden başka bir ülkeye gitmesidir.

Sağlık Turizminde Doğru Kadrolaşmanın Önemi

Sağlık turizminde başarıya ulaşanları incelediğimiz zaman, doğru kadroları kurduklarını görüyoruz. Başarısızlıkta da kadronun çok büyük bir önemi vardır...

Sağlık Turizminde Branşlaşmanın Önemi

Bize gelen firmaların pek çoğu “Hangi branşlarda hizmet vermek istiyorsunuz?” dediğimizde, plastik cerrahi ve saç ekimi gibi dönüşler ile geri geliyor. Plastik cerrahi...

Sağlık Turizminde Dijital Reklamcılığın Önemi... Google reklamları mı Meta reklamları mı?

Çok sık karşılaştığımız bir durumdan bahsetmek istiyoruz. Müşteri adayları olumsuz deneyimlerle bizlere geliyor ve...

Sağlık Turizmine Dijital Bakış

Sağlık turizminde, dijitali bir bütün olarak ele almamız gerekiyor. Bunu bütün olarak ele alamayanlardan...

Bu Blogu Okumadan Sağlık Turizmi Yapmayın!

Sağlık turizmi yapmaya karar verdik! Hangi aşamalardan geçmeliyiz ve yol haritamız ne olmalı? Öncelikle sağlık turizmi yaparken ortaklarınızı doğru seçmelisiniz...

Sağlık Turizmi Yapmak Kolay Mı?

2015 yılında sağlık sektörüne ilk hizmet vermeye başladığımızda sadece bir web sitenin olması ve Google'da reklam çalışmaları yapmak yeterli olurken...

Yabancı Hastalar Sağlık Turizminde Neden Türkiye'yi Tercih Ediyor?

Öncelikle ülkemiz, uygun tedavi ve hizmet fiyatları sebebi ile tercih ediliyor. Ancak bununla birlikte şunu...

Sağlık Turizminde Nasıl Daha Fazla Hastaya Ulaşabiliriz?

Sağlık turizminde herkesin hedefi gelen hasta sayısını yukarı doğru çekebilmektir. Bunu tek bir kelime ile...

Sağlık Turizm Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Nasıl sağlık turizmi yapabilirim? Ya da sağlık turizmi yapmak istiyorsak nereden başlayabiliriz? Herhalde haftada yüzden fazla kez bu soruyla karşılaşıyoruz.

Dijital Ajansla Çalışarak Sağlık Turizminde Büyüme Nasıl Gerçekleşir?

Medikal turizm bilgisi sağlamanın en önemli kısmı medikal turizm kolaylaştırıcı dijital ajanslarla çalışmaktır. Sosyal...

Sağlık Turizminde Hastalar Hangi Kliniği / Doktoru Seçeceklerine Nasıl Karar Veriyor?

Sağlık turizminde hastaların kendini emanet etmek için seçeceği doktor ve kliniğin çeşitlilik göstermesi, bu tercihin oldukça farklı sebeplerle yapılabileceğini gözler önüne seriyor.

Sağlık Turizminde Hasta Süreç Videoları

Bu vidolar sayesinde hasta adayları tedavinin tüm aşamalarını izleyerek, ülkemize gelmeden önce kafasındaki sorulara cevaplar bulmuş oluyor...

Sağlık Turizmi Nedir?

Sağlık Turizmi, bireylerin sağlık hizmeti alma amacıyla yaşadıkları ülke dışında bir ülkeyi ziyaret etmeleridir. Sağlık turizmi, Türkiye’de yükselen...

Dental Turizmde Var Olmak ya da Olmamak

Başka ülkeler gezmek, farklı insanlar tanımak ve diğer kültürleri öğrenmek pek çoğumuz için ihtiyaç statüsüne girmiş durumda. Farklı...

Antik Yunan’dan Günümüze: Tarihsel Bir Perspektiften Sağlık Turizmi

İlk çağlardan bugüne insanın hayatta kalma dürtüsü kaybolmamıştır. Bu nedenle kadim uygarlıklardan günümüz modern dünyasına kadar insanlığın en önemli ihtiyacı sağlıklı olmak olmuştur.

Nasıl Sağlık Turizmi Yapabilirim?

Sağlık turizmi Türkiye’nin yumuşak gücü! 2023 yılında 10 milyar dolarlık bir döviz girdisi hedefleniyor. Peki nasıl sağlık turizmi yapılır?

Dijital Ajansla Çalışarak Sağlık Turizminde Büyüme

Medikal turizm bilgisi almanın en etkili yöntemi ve en kısa yolu medikal turizmi kolaylaştıran dijital ajanslarla çalışmaktır. Sosyal...

Sağlık Turizminde Optimizasyonun Önemi

Sağlık turizminde başarılı olmanın yolu etkin bir optimizasyon sürecinden geçiyor. Optimizasyon sürecini ise sadece reklamların optimize..

Sağlık Sektöründe CRM

Her sektörde olduğu gibi sağlık sektöründe de müşteri ilişkileri yönetimine ihtiyaç vardır. Eğer sağlık sektöründe faaliyet gösteriyorsanız ve..

CRM ile İletişim Yönetimi Nasıl Yapılır?

CRM’in en önemli özelliklerinden biri iletişim yönetimini oldukça kolay hale getirmesidir. Firmanıza ait e-posta adresleri, telefon hatlarına bağlı..

CRM Kliniğinize Ne Kazandırır?

CRM’in firmanıza kazandırdığı en büyük avantaj iletişim yönetimidir. Profesyonel bir CRM uygulaması sayesinde birden fazla iletişim kanalı..

CRM’de Müşteri Segmentasyonu Nedir? Nasıl Yapılır?

Müşteri segmentasyonu mevcut, eski veya potansiyel müşterilerinizi sizin için anlamlı olan çeşitli kriterlere göre gruplara, yani segmentlere ayırmaktır.

CRM’de Otomasyon Nasıl Yapılır?

Birinci aşamada “iş akışı” (workflow) dediğimiz şemaların tasarlanması gerekir. İş akışları, işin her adımının bir şekil ile gösterildiği ve bu şekillerin..

Sağlık Turizminde Satış Yapan Personelin Eğitimi Nasıl Olmalıdır?

Turizme satış yapan personellerin niteliğini tercüman olarak belirleyebiliriz. Personellerin eğitilmesi çok büyük bir önem taşıyor.

Sağlık Turizminde Hasta Süreç Videoları Nasıl Olmalıdır?

Bir metni okumak yerine onu hızlı bir şekilde video olarak almayı tercih eder noktaya geldik. Sağlık turizminde de videonun..

Sağlık Turizmi Teşviklerinde Yeni Yıl Müjdeleri Nelerdir?

Yeni dönemde sağlık turizm belgesi olan bütün elemanları bu kapsamın içinde yer alacak. Çalışanların en büyük sıkıntılarından biri yabancı dil sorunudur.

Sağlık Turizminde Sizi Dünya'ya Dijital Ajans Tanıtır

Medikal turizm bilgisi almanın en etkili yöntemi ve en kısa yolu medikal turizmi kolaylaştıran dijital ajanslarla çalışmaktır. Sosyal medya..

Sağlık Turizmi Yaparken Sosyal Medyayı Nasıl Kullanmalıyız?

Sosyal medya pazarlaması, günümüzün en popüler pazarlama araçlarından biridir. Artık işletmelerin Facebook, Instagram ve Twitter gibi..

Sağlık İletişiminde Dijital Pazarlama Araçları Nelerdir?

Dijital pazarlama planlarınızı oluştururken kullanacağınız dijital pazarlama araçlarının ve tekniklerinin çeşitliliği ve bunların doğru kullanımları..

Sağlık Turizminde Bir Kliniğin Dijital Planlaması Nasıl Olmalı?

Sağlık turizminde başarıya ulaşmak sadece yurtdışından hasta getirmekle sınırlı değildir. En ince ayrıntılarına kadar planlanmış bir dijital planlama

Sağlık Turizminde Dijital Pazarlama Nasıl Olmalıdır?

Başarının yolu ince ayrıntılarına kadar planlanmış bir dijital pazarlama stratejisine sahip olmaktan geçiyor. Bu planlamayı yaparken kısa..

Sağlık Turizmi Teşviklerinden Kimler Yararlanabilir?

Sağlık Turizmi Acentaları özelinde birinci aşama Tursab belgesini almaktır. Bu belge alındıktan sonra, Sağlık Turizmi Yetki Belgesi başvuruları..

Sağlık Turizmi Yaparken Unutulmaması Gerekenler Nelerdir?

Sağlık Turizmi Yaparken Unutulmaması Gerekenler Basit bir iş olmadığını anlamak, rekabet büyüklüğünün farkında olmak..

Nasıl Sağlık Turizmi Yapabilirim?

Acenteler için ilk aşama TÜRSAB’dan A Sınıfı Acente Belgesi almak ile başlıyor. Ardından da Sağlık Turizmi Yetki Belgesi’nin çıkarılması ve Hizmet İhracatçıları..

CRM ile Reklam Yönetimi Nasıl Yapılır?

CRM sistemi ile reklam hesaplarınız arasında kurulabilen bir entegrasyon sayesinde her bir reklam kampanyanızın ne kadar kişiye ulaştığı..

BİZE ULAŞIN

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu doldurun.

gptw logogoogle partnermeta partner
  • whatsapp
  • instagram
  • facebook
  • youtube
  • twitter
  • linkedin