Please enable JS

Sağlık turizmi Türkiye’nin yumuşak gücü! 2023 yılında 10 milyar dolarlık bir döviz girdisi hedefleniyor. Devlet tarafından bu sektöre yapılan yatırımlar ve devlet teşvikleri giderek büyüyor. Böyle olunca da pek çok yeni firma sağlık turizmi acentesi olarak bu sektöre giriş yapıyor. Klinikler sağlık turizmi yetki belgesi alarak yabancı hastaya ulaşmaya çalışıyor.

Sağlık Turizminde Optimizasyonun Önemi

Sağlık turizminde başarılı olmanın yolu etkin bir optimizasyon sürecinden geçiyor. Optimizasyon sürecini ise sadece reklamların optimize..

Sağlık Sektöründe CRM

Her sektörde olduğu gibi sağlık sektöründe de müşteri ilişkileri yönetimine ihtiyaç vardır. Eğer sağlık sektöründe faaliyet gösteriyorsanız ve..

CRM ile İletişim Yönetimi Nasıl Yapılır?

CRM’in en önemli özelliklerinden biri iletişim yönetimini oldukça kolay hale getirmesidir. Firmanıza ait e-posta adresleri, telefon hatlarına bağlı..

CRM Kliniğinize Ne Kazandırır?

CRM’in firmanıza kazandırdığı en büyük avantaj iletişim yönetimidir. Profesyonel bir CRM uygulaması sayesinde birden fazla iletişim kanalı..

CRM’de Müşteri Segmentasyonu Nedir? Nasıl Yapılır?

Müşteri segmentasyonu mevcut, eski veya potansiyel müşterilerinizi sizin için anlamlı olan çeşitli kriterlere göre gruplara, yani segmentlere ayırmaktır.

CRM’de Otomasyon Nasıl Yapılır?

Birinci aşamada “iş akışı” (workflow) dediğimiz şemaların tasarlanması gerekir. İş akışları, işin her adımının bir şekil ile gösterildiği ve bu şekillerin..

Sağlık Turizminde Satış Yapan Personelin Eğitimi Nasıl Olmalıdır?

Turizme satış yapan personellerin niteliğini tercüman olarak belirleyebiliriz. Personellerin eğitilmesi çok büyük bir önem taşıyor.

Sağlık Turizminde Hasta Süreç Videoları Nasıl Olmalıdır?

Bir metni okumak yerine onu hızlı bir şekilde video olarak almayı tercih eder noktaya geldik. Sağlık turizminde de videonun..

Sağlık Turizmi Teşviklerinde Yeni Yıl Müjdeleri Nelerdir?

Yeni dönemde sağlık turizm belgesi olan bütün elemanları bu kapsamın içinde yer alacak. Çalışanların en büyük sıkıntılarından biri yabancı dil sorunudur.

Sağlık Turizminde Sizi Dünya'ya Dijital Ajans Tanıtır

Medikal turizm bilgisi almanın en etkili yöntemi ve en kısa yolu medikal turizmi kolaylaştıran dijital ajanslarla çalışmaktır. Sosyal medya..

Sağlık Turizmi Yaparken Sosyal Medyayı Nasıl Kullanmalıyız?

Sosyal medya pazarlaması, günümüzün en popüler pazarlama araçlarından biridir. Artık işletmelerin Facebook, Instagram ve Twitter gibi..

Sağlık İletişiminde Dijital Pazarlama Araçları Nelerdir?

Dijital pazarlama planlarınızı oluştururken kullanacağınız dijital pazarlama araçlarının ve tekniklerinin çeşitliliği ve bunların doğru kullanımları..

Sağlık Turizminde Bir Kliniğin Dijital Planlaması Nasıl Olmalı?

Sağlık turizminde başarıya ulaşmak sadece yurtdışından hasta getirmekle sınırlı değildir. En ince ayrıntılarına kadar planlanmış bir dijital planlama

Sağlık Turizminde Dijital Pazarlama Nasıl Olmalıdır?

Başarının yolu ince ayrıntılarına kadar planlanmış bir dijital pazarlama stratejisine sahip olmaktan geçiyor. Bu planlamayı yaparken kısa..

Sağlık Turizmi Teşviklerinden Kimler Yararlanabilir?

Sağlık Turizmi Acentaları özelinde birinci aşama Tursab belgesini almaktır. Bu belge alındıktan sonra, Sağlık Turizmi Yetki Belgesi başvuruları..

Sağlık Turizmi Yaparken Unutulmaması Gerekenler Nelerdir?

Sağlık Turizmi Yaparken Unutulmaması Gerekenler Basit bir iş olmadığını anlamak, rekabet büyüklüğünün farkında olmak..

Nasıl Sağlık Turizmi Yapabilirim?

Acenteler için ilk aşama TÜRSAB’dan A Sınıfı Acente Belgesi almak ile başlıyor. Ardından da Sağlık Turizmi Yetki Belgesi’nin çıkarılması ve Hizmet İhracatçıları..

CRM ile Reklam Yönetimi Nasıl Yapılır?

CRM sistemi ile reklam hesaplarınız arasında kurulabilen bir entegrasyon sayesinde her bir reklam kampanyanızın ne kadar kişiye ulaştığı..

BİZE ULAŞIN