Please enable JS

Great Place To Work

Great Place To Work, şirketin kendi çalışanlarına son derece güvenli ve keyifli bir iş ortamı sunduğunu belgeleyen bir sertifikasyon unvanıdır. Çalışanların iş deneyimine dair detayları öğrenmeyi sağlayan, ekip içi taleplerin karşılanmasını, şartların iyileştirilmesini öneren ve şirketin bunları sağlayacak bir iş kültürü sergilediğini gösteren bir yapıya sahiptir.

Çalışan deneyiminin, iş yeri kültürünün ve çalışma alanının “harika” olması başarıyı ve ilerlemeyi beraberinde getirir. Bağımsız bir mekanizma tarafından değerlendirilen sonuçların gerekli kriterleri karşılaması kaydıyla alınan Great Place to Work sertifikası, marka büyütme, müşteri memnuniyetini artırma, inovatif düşünme, rakiplerin bir adım önüne geçme gibi hususlarda şirketin başarılı olduğunun ve olacağının da bir bakıma önemli bir göstergesidir.

New Health Media ekibi olarak, gerekli adımlarının uygulanması neticesinde, yüksek Trust Index puanına ulaşarak Great Place to Work sertifikasyon unvanına hak kazanmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.