Please enable JS

 

New Health Media klinik, doktor ve hastanelere hizmet veren Türkiye’nin ilk 360° Dijital Sağlık Ajansı’dır. Yolculuğuna 1999 yılında dijital pazarlama ve reklamcılık ile başlamış ve bu alanlardaki yetkinliğini sağlık sektörüne entegre ederek, 2015 yılının Şubat ayında sağlık çalışanlarının hizmetine sunmuştur.
 

Video prodüksiyon, sağlık turizmi danışmanlığı, markalaştırma ve CRM de dahil olmak üzere gerekli tüm hizmet alanlarını içeren bir faaliyet mekanizması ile çalışmalarını devam ettirmektedir.
 

Hizmet alanına göre oluşturulan, birbirinden farklı olmakla birlikte birbiri ile bağlantılı çalışan profesyonel ekipleri bünyesinde barındırmaktadır. Dijitalleşmenin çok yönlü etkilerini ve yenilikleri yakından takip ederek hizmet çeşitliliğine her geçen gün yeni ürünler eklemektedir. 

New Health Media, sağlık sektörünün dinamiklerine hâkim şekilde, geniş bir yelpazeden sürdürülebilir hizmet vermeye devam etmektedir.

Kendi alanında uzman, dijitalin içinde yer alan yaratıcı ekibimiz ile dijitalleşmenin çok yönlü etkilerini ve yeniliklerini yakından takip ederek hedeflerimize ulaşırız.

MİSYONUMUZ

Türkiye’deki kapsamlı ve nitelikli sağlık hizmetlerini dünyaya duyurmak, sağlık sektörü dahilinde yer alan klinik, doktor ve hastanelere sağlık turizmi çerçevesinde en iyi hizmeti sunarak katma değer sağlamak öncelikli hedeflerimizdir.

VİZYONUMUZ

Dijitalleşmenin ve modern teknolojilerin tüm unsurlarını, sağlık turizmi yapmak isteyen sağlık sektörü çalışanlarının hizmetine sunarak, faaliyet alanlarını genişletmelerine yardımcı olmak; azami fayda, memnuniyet ve kalite odaklı bir yapıda ilerlemek vizyonumuzun temel taşıdır.